Pradžia » eTwinning » Tarptautinis projektas „Be eco-friendly, eTwinner!”

Tarptautinis projektas „Be eco-friendly, eTwinner!”

4b mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Be eco-friendly, eTwinner!” (Būk ekologiškai švarus, eTwineri!). Šio projekto tikslas supažindinti su 15 Darnaus Vystymosi Tikslų „Life on Land” (Gyvybė žemėje). 17 Darnaus vystymosi tikslų sudarė Jungtinės Tautos 2015m., kad per ateinančius 15 metų padėtų panaikinti pasaulyje skurdą, apsaugoti planetą ir užtikrintu klestėjimą visiems. Šiame projekte mokiniai atkreips dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, jas spręs kartu su kitų šalių mokiniais. Projekto pabaigoje mokiniai kurs sau originalius maišelius iš įvairių perdirbimui skirtų atliekų su projekto logotipu ir tokiu būdu prisidės prie aplinkos tausojimo, mažindami plastikinių maišelių naudojimą.

Mokytojos G. Raudonienė ir D. Grevienė