Pradžia » Renginiai » Mokytojų diena „Germante“

Mokytojų diena „Germante“

Krintantys auksiniai lapai ir paskutiniai astrų žiedai puošia  Tarptautinę mokytojų dieną. Šventinė nuotaika, gėlės ir gražūs žodžiai lydėjo šią šventę ir mūsų mokykloje.

Mokytojus džiugino mokinių rodomas dėmesys ir nuoširdi padėka už reikalingą ir prasmingą darbą. Gražiai visą kolektyvą pasveikino mokinių aktyvas. Jie mokytojus palepino saldžiomis pačių pagamintomis dovanomis – su meile iškeptais pyragais.  Su sveikinimais ir linkėjimais atskubėjo ir Telšių švietimo ir sporto skyriaus atstovai. Po pamokų mokytojai išvyko į Šiaulius. Vakare Šiaulių dramos teatre žiūrėjo Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Graži  ir ta galinga“.

Gerų emocijų ir patirčių netrūko visą šventinę dieną!

Jaunųjų žurnalistų būrelio informacija