Pradžia » Pradinukai » Projektas „Planšetė pradinukui 2019″

Projektas „Planšetė pradinukui 2019″

Telšių rajono pradinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio ilgalaikės programos „Novatoriškas ir kūrybiškas IKT panaudojimas – ugdymo kokybės tobulinimas“ IV-oji dalis – projektas „Planšetė pradinukui 2019″. Šiame projekte dalyvauja mūsų mokyklos 1-4 klasių mokytojos ir mokiniai. Visą kovo mėnesį pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę pamokose naudoti planšetes. Interaktyviomis mokomosiomis programomis pradinukai dirbo matematikos, pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos ir dailės bei technologijų pamokose. Mokiniai planšečių pagalba kūrė komiksus, piešė piešinius programa Point, mokėsi daugybos lentelės, kūrė filmukus, skenavo QR kodus, redagavo nuotraukas, kūrė koliažus. Kadangi pradinių klasių mokiniai tuo pačiu dalyvauja projekte „Informatika pradiniame ugdyme”, naudodami programą „Scrath” mokiniai mokėsi algoritmų ir programavimo, tobulino kompiuterinio raštingumo kompetenciją. Pamokos, kuriose naudojamos skaitmeninės priemonės, mokiniams labai patinka. Naudodamiesi planšetėmis mokiniai dirba smagiau, aktyviau ir su didesniu susidomėjimu.

Mokytoja S. Liaudanskienė