Pradžia » eTwinning » Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdiniai sveikinimai

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais 5a klasės moksleiviai dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Handmade Christmas cards exchange“ („Pasikeitimas kalėdiniais atvirukais“). Projekte dalyvavo mokiniai iš 7 šalių: Lenkijos, Ispanijos, Turkijos, Graikijos, Prancūzijos, Italijos ir Lietuvos. Projekto dalyviai eTwinning platformoje  sukūrė prisistatymus apie save, savo mokyklas bei šalis.

Mūsų mokyklos mokiniai per integruotas technologijų( mokyt. R. Žukauskienė), dailės (J. Stulpinienė) ir anglų (E. Račkauskienė) pamokas kūrė sveikinimus ir kalėdinius atvirukus, kuriuos išsiuntė paštu, projekte dalyvaujantiems moksleiviams. 5a klasės mokiniai taip pat sulaukė kalėdinių sveikinimų iš projekto partnerių. Įdomu buvo palyginti skirtingų šalių mokinių pagamintus kalėdinius atvirukus bei linkėjimus.

Mokiniai praplėtė žinias apie kitų šalių kultūrą ir papročius bei su projekto dalyviais pasidalino šiltais kalėdiniais sveikinimais.

Mokytoja E. Račkauskienė