Pradžia » Renginiai » Nacionalinis diktantas 2018

Nacionalinis diktantas 2018

Kovo 2 dieną mūsų mokyklos bendruomenė įsijungė į tarptautinį suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantį konkursą – rašė Nacionalinį diktantą. Šiemet Juliaus Sasnausko tekstą „Vienkartinumas“  rašė 89 bendruomenės nariai: 80 mokinių ir 9 suaugę mūsų bendruomenės nariai. Diktantą rašė  net pradinukai. Visi 4b klasės mokiniai (mokytoja V. Dauginienė) nepabūgo ilgo ir sudėtingo teksto ir ryžosi jį parašyti. Šaunuoliai!

Ne sėkmė ar nesėkmė – svarbiausias dalykas rašant Nacionalinį diktantą. Mūsų dalyvavimas – tai meilės gimtajai kalbai, pasididžiavimo unikalia lietuvių kalba išraiška.

Jaunieji mokyklos žurnalistai