Pradžia » Sveikiname » Respublikinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ rezultatai

Respublikinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ rezultatai

Lapkričio 14 – 30 dienomis mūsų mokykloje vyko respublikinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Mūsų mokyklos mokiniai informacinių technologijų kabinete jungėsi prie „Bebro varžybų lauko“ ir sprendė įvairaus sunkumo užduotis. Džiugu, kad šiemet konkurse dalyvavo net 162 mūsų mokyklos 1 – 8 klasių mokiniai.

Pirmąją vietą tarp savo klasės mokinių rajone ir 73 vietą respublikoje užėmė 5b klasės mokinys Algimantas Vaitkus. Pirmąsias vietas savo klasėje rajone užėmė taip pat 1a klasės mokinė Elija Petrikaitė, 2a klasės mokinės Augusta Vaištaraitė, Gabija Vaištaraitė ir 2b klasės mokinė Gustė Mažeikaitė, 3a klasės mokinė Deimantė Lenkauskaitė, 8b klasės mokinys Majus Janulionis.

Antrąsias vietas rajone užėmė1a klasės mokinė Justė Dargytė ir 8a klasės mokinė Saulė Saltonaitė.

Trečiosiomis vietomis savo klasėje gali džiaugtis: Motiejus Vaišvilas (1a), Benas Rekašius (3a), Laura Liekytė (3b), Elena Šeputytė (4b), Gabija Žebrauskaitė (5a).

Į rajono geriausiųjų penkioliktuką ar trisdešimtuką pateko iš viso 98 mūsų mokyklos mokiniai.

Labai dėkoju pradinių klasių mokytojoms už bendradarbiavimą vykdant konkursą, o visiems dalyviams nuoširdžiausi sveikinimai!

Mokytoja L. Lienienė