Pradžia » eTwinning » Integruota pamoka- mokymai

Integruota pamoka- mokymai

Šias metais 2a klasė ir 7b klasė dalyvauja eTwinning projektuose „Baltic Sky” ir „We Want To Plant Trees”. Viena iš užduočių mokyklos pristatymas, kadangi antrokai dar maži, tai septintokai sutiko pamokyti, kaip dirbti su programa Canva. Taigi, vyko 2a ir 7b anglų kalbos integruota pamoka, kurioje kiekvienas gavo užduotį pristatyti tam tikrą mokyklos dalį bendradarbiaujant porose. Septintokas dirbo kartu su antroku mokydamas, kaip įkelti nuotrauką, kaip parašyti tekstą bei kaip viską apipavidalinti. Septintokams reikėjo parašyti angliškai. Visą pamoką vyko diskusija, intensyvus darbas, mokiniai kūrė pristatymus. Antrokai džiaugėsi galimybę mokytis iš vyresnių mokinių. Dalinamės sukurtais rezultatais.

Presentation of school

L. Ribkauskienė ir G. Raudonienė