Pradžia » Renginiai » Šventinis renginys mokiniams

Šventinis renginys mokiniams

Mokinių klubo iniciatyva prieš Kalėdas vyko renginys 5-8 klasių mokiniams. Mokiniai iš anksto pagal klasei burtų keliu tekusią dainą turėjo sukurti vaizdo įrašą. Šventinį vakarą mokiniai dalyvavo dirbtuvėlėse ir gamino  žibintus, kalėdinius eglutės žaisliukus, margino meduolius, pynė apyrankes ir darė šventinius atvirukus. Dirbtuvėlėse mokiniams kūrybines paslaptis perteikė mokytojai Inga Kavaliūnienė, Rasa Klemanskienė, Jurga Stulpinienė, Audrius Skukauskas ir aštuntokė Augustė Vaiva Klingerytė. Mokiniai nuotaikingai ir išmoningai sukūrė puikių darbelių.

Po to mokiniai aktų salėje pristatė sukurtus vaizdo įrašus, žaidė žaidimus, šoko. Taip artėjančios šventės subūrė mokinius pabūti kartu, šiltai pabendrauti, pasidžiaugti kūrybos procesu, bendrystėje nuotaikingai ir turiningai praleisti laiką.

Jaunosios žurnalistės