Pradžia » Renginiai » Kalėdas pasitikome dvasingai ir šiltai

Kalėdas pasitikome dvasingai ir šiltai

Visada laukiame šv. Kalėdų, joms puošiamės, ruošiamės… Laukimas savo grožiu, spindesiu, spalvomis  užburia ne tik namuose, bet ir kitur: miestų ir  gyvenviečių erdvėse, parduotuvėse, įstaigose. Kalėdas ir mes, „Germanto“ bendruomenė, pasitikome ypatingai.

Išpuošti simbolinėmis ramiomis žvakių liepsnelėmis mokyklos langai, kalėdiniais mokinių pagamintais žaisliukais kiekvieno aukšto koridoriuose padabintos žaliosios eglių šakos džiugino kiekvieną. Ypatingą kalėdinę nuotaiką kūrė visą Adventą šiltas mokinių ir mokytojų susitikimas jaukioms ir jautrioms akimirkoms. Keturis trečiadienius mokytojų kambaryje  mokytojų ir mokinių veidus šypsenomis ir giedra nutvieksdavo vis uždegamos adventinio vainiko žvakutės liepsnelė, muzikos mokytojos Rimos Garbenienės ir tikybos mokytojos Kristinos Dargevičienės paruoštų mokinių kalėdinės dainos, giesmės ir jautrūs, nuoširdūs, susimąstyti verčiantys žodžiai. Paskutinį trečiadienį svečiavosi katedros vikaras Andrius, kuris nuo  mokyklą pasiekusios Betliejaus taikos ugnies uždegė paskutinę Advento – Ramybės – žvakę ir pašventino adventinį vainiką ir nuoširdžiai visus pasveikino artėjančių šv. Kalėdų proga.

Dvasingai, jaukiai, šiltai mūsų mokyklos bendruomenė pasitiko gražiausias metų šventes.

Jaunosios mokyklos žurnalistės