Pradžia » eTwinning » eTwinning projektas „Be Ready 4English Twist” ir pirmasis mokinių nuotolinis susitikimas

Šias mokslo metais 8a klasė dalyvauja tarptautiniame projekte „Be Ready 4English Twist”. Šio projekto tikslas lavinti mokinių kalbos vartojimo įgūdžius, komunikacinius, skaitmeninius ir pilietiškumo kompetencijas. Šio projekto metu skatinsime mokinius pastiprinti kalbėjimo įgūdžius vaizdo konferencijų metu. Mokiniai diskutuos įvairiomis temomis. Viena iš pirmųjų vaizdo nuotolinė konferencija įvyko gruodžio 19 dieną vakare. Visų šešių šalių: Lietuvos, Gruzijos, Rumunijos, Italijos, Turkijos ir Graikijos mokiniai susitiko pirmam susitikimui, jo metu mokiniai trumpai prisistatė apie save ir savo mėgstamas veiklas, vėliau pristatė šalių komandos paruoštus pristatymus apie Kalėdų ir Naujųjų metų tradicijos savo šalyse ir susitikimo pabaigoje smagiai pasitikrinome ką išgirdome, ką sužinojome Kahoot žaidime. Daug džiaugsmo ir emocijų suteikė susitikimas, džiaugiamės nuostabiu bendravimu su partneriais ir lauksime kitų susitikimų.
Mokytoja G. Raudonienė