Pradžia » Sveikiname » Konkurso laureatė

Konkurso laureatė

Lapkričio 25 dieną Žemaitės dramos teatro salėje vyko tradicinis Telšių kultūros centro organizuotas regioninis žemaitiškos kūrybos ir žemaitiškų skaitymų konkursas „Rokoukemies ėr korkem žemaitėška“.
Jame šiemet dalyvavo 37 dalyviai iš Telšių, Plungės rajonų, Rietavo savivaldybės ir Palangos miesto. Mūsų mokyklai šiame konkurse jau 4-ą kartą atstovavo 8b klasės mokinė Agnė Kaveckaitė. Mokinė jau
nuo penktos klasės kuria žemaitiškus eilėraščius ir dalyvauja konkurse. Jaunoji kūrėja šiemet sueiliavo ilgą ir gražų eilėraštį savo tarme „Rudou“ . Agnės kūrinys komisijos narių buvo puikiai įvertintas – atiteko I-oji vieta ir solidi piniginė premija. Mokinė antrą kartą šiame konkurse už žemaitišką kūrybą pelno tokį garbingą apdovanojimą.
Sveikiname Agnę ir džiaugiamės jos sėkme, ryžtu, meile gimtajai tarmei! Linkime ir ateity neprarasti kūrybos ugnelės, didžiuotis savo gimtąja tarme ir ……vėsor ėr vėsumet rokoutėis truopne žemaitėška.

Agnės mokytoja D. Liutkutė