Pradžia » Renginiai » Šiaurės šalių literatūros savaitė

Šiaurės šalių literatūros savaitė

Lapkričio 14-20 d. Šiaurės šalių literatūros savaitė – jau trečią dešimtmetį vykdomas kultūros projektas, kurio tikslas yra puoselėti garsinio skaitymo ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją. Šių metų skaitymams atrinktų knygų pagrindinė tema – žmogaus ryšys su gamta.

Pirmų ir antrų klasių mokiniai mokyklos bibliotekoje, prie žvakių šviesos klausėsi Martin Glaz Serup (Danija) ir Malin Kivela (Suomija) kūrinio „Jei sutiktum lokį“. Knygelėje žaismingai aprašomas žmogaus ir lokio susitikimas miške.

Garsinis skaitymas, šiltas pokalbis ir knygelės aptarimas mokiniams suteikė daug gerų emocijų.

Bibliotekininkė S. Vilčinskienė

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis”