Pradžia » Laisvalaikis » Smagi penktokų išvyka

Smagi penktokų išvyka

Spalio 21 dieną 5a ir 5b klasių mokiniai išsiruošė į ilgai lauktą ekskursiją. Pirmoji stotelė – Kretinga. Kretingos muziejaus senojoje saldaininėje vyko  smagi edukacija. Susipažinę su karamelinių saldainių gamybos procesu, penktokai patys pasidarė net po tris spalvingus gardžius saldainius –  ne tik sau, bet ir namiškiams lauktuvių. Po to mokiniai ekskursiją tęsė Klaipėdoje. Laisvalaikio ir  pramogų centre ,,Akropolis“ visi draugiškai pasiskirstę į komandas žaidė boulingą. Aišku, pralaimėtojų nebuvo. Grįždami namo, penktokai apsilankė Klaipėdos zoologijos sode. Visus nustebino ir sužavėjo gausybė egzotinių gyvūnų: liūtai, tigrai, pumos, hienos, lapės… Tikriausiai, labiausiai vaikams patiko vieni rečiausių Baltijos šalyse sutinkami baltieji tigrai.

Kelionė visiems penktokams labai patiko. Jie smagiai ir draugiškai  praleido dieną.

Penktokų auklėtojos