Pradžia » Renginiai » MŪSŲ RAŠTINGIAUSIEJI

MŪSŲ RAŠTINGIAUSIEJI

Mūsų mokykloje tradiciškai paminėta Tarptautinė raštingumo diena. Lietuvių kalbos mokytojos 5 – 8 klasių mokiniams parengė vieno sakinio diktantą. Nors sakinys tik vienas, bet jis ne vieną mokinį  parklupdė dėl sunkios rašybos ir keblios skyrybos. Tačiau buvo mokinių, kurie nepasidavė lietuvių kalbos pinklėms ir žabangoms. Šauniausiai mokantys gimtąją  kalbą mokiniai nelengvame diktante nepadarė nė vienos klaidos! Sėkmė lydėjo šiuos mokinius: Gabiją Ž. (5a klasė), Ūlą B. (5a klasė), Dariją K. (5a klasė), Elingą B. (5b klasė), Jogilę P. (7b klasė), Augustę Vaivą K. (8a klasė), Vykintą U. (8a klasė), Agnę K. (8b klasė), Majų J. (8b klasė).

Sveikiname raštingiausiuosius mūsų progimnazijos mokinius ir džiaugiamės jų lietuvių kalbos žiniomis. O visiems mokinimas linkime siekti būti raštingiems – gebėti rašyti be klaidų, taisyklinga, sklandžia kalba reikšti savo mintis, tinkamai perskaityti tekstus. Tai labai svarbu ir  XXI – kompiuterių ir technologijų – amžiuje.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos