Pradžia » Be kategorijos » „Germanto“ progimnazijai 60 metų!

„Germanto“ progimnazijai 60 metų!

Rugsėjo 9-oji – džiugi ir nuotaikinga diena – mūsų Mokyklos Jubiliejus! „Germanto“ progimnazijai 60 metų! Gražūs mokyklos metai jungia jau ir garbingo amžiaus sulaukusius telšiškius, ir tik šiais mokslo metais pravėrusius mokyklos duris mokinius!  Mūsų mokykla sieja kartų kartas – čia mokėsi seneliai, tėvai, vaikai, vaikaičiai…. Vieniems sava ir brangi 3-oji vidurinė mokykla, kitiems – „Germanto“ vidurinė, pagrindinė ar „Germanto“ progimnazija… Ta pati apsupta gražaus obelų sodo, saugoma tvirtų ąžuolų mokykla, tik besikeičiantis jos vardas….

Tegul mūsų Mokykla išlieka dar ilgai jaunatviška, jauki, sava….Tegul čia mokosi mokiniai, kurie gerais darbais, pasiekimais garsins mokyklos vardą, taps dorais žmonėmis. Tegul „Germante“ būna smagu mokytis, augti, tobulėti.

Su jubiliejiniu Gimtadieniu, mūsų Mokykla!