Pradžia » Renginiai » Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsėjo 1-osios šventė

Ta diena –  lyg gėlė, ji žydi

Dar įkaitus nuo vasaros saujos.

Atsiversi dieną lyg knygą,

O toj knygoj – kitas pasaulis…

Ruduo, kaip joks kitas metų laikas, prasideda gražia švente. Tai šventė, žydinti gėlėmis, šypsenomis, bendryste. Tai Rugsėjo 1-oji, sujungianti mokinius, jų tėvelius, mokytojus.

Šiemet Rugsėjo 1-osios šventė vėl draugėn sukvietė „Germanto“ progimnazijos bendruomenę, per ilgą nuotolinio mokymo laiką šiek tiek nutolusią nuo bendrų susibūrimų. Šventiškai nusiteikusį didžiulį būrį sveikino mokyklos direktorė A. Mikienė, Seimo nario V. Bukausko ir mero K. Gusarovo atstovės, mažiausi mokinukai – pirmokėliai, paskutinius metus pradėję čia aštuntokai, mažieji dainininkai. Visus pakylėjo ir dideliems siekiams įkvėpė nuoširdūs linkėjimai, padrąsinimai, prasmingi žodžiai.

Džiugi šventė – didelių darbų, ieškojimų, iššūkių ir atradimų pradžia. Visai „Germanto“ progimnazijos bendruomenei – sėkmingų naujų mokslo metų!

Jaunieji mokyklos žurnalistai