Pradžia » eTwinning » Prizas 2020 metų nacionalinio eTwinning konkurso „GERIAUSIAS LIETUVOS ETWINNING PROJEKTAS 2020“ nugalėtojams

Birželio 17 dieną mūsų mokykloje vyko praktiniai klimato kaitos užsiėmimai šeštų klasių mokiniams. Juose dalyvavo po dešimt 6a ir 6b klasių mokinių. Šie mokymai – tai prizas 2020 metų nacionalinio eTwinning konkurso „GERIAUSIAS LIETUVOS ETWINNING PROJEKTAS 2020“ nugalėtojams. Užsiėmimo metu mokiniai įvertino, kaip mūsų asmeninė elgsena, požiūriai ir įsitikinimai daro įtaką klimato kaitai, suskaičiavo, koks yra kiekvieno iš mūsų asmeninis „pėdsakas“ klimato kaitoje, aptarė klimato kaitos pasekmes globaliu lygmeniu,ieškojo sprendimų, ką galėtų pakeisti savo asmeniniame gyvenime ir/ar įgyvendinti vietos bendruomenėje, kad prisidėtų prie klimato kaitos suvaldymo. Užsiėmimo metu mokiniai įsitraukė į aktyvią veiklą, diskusijas, žaidimus, patyrimines ir kūrybines veiklas. Užsiėmimas vyko mokyklos vidiniame kiemelyje.

Mokytoja L. Lienienė