Pradžia » Projektai » Pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje”

Pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje”

3a klasės moksleiviai dalyvauja Pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje”. Trečiokai lankėsi Lietuvos didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Akvakultūros centre. Mokiniai susipažino su pagrindinėmis Lietuvoje auginamomis žuvų rūšimis, jų gyvenimo ciklu, akvakultūros reikšme atkuriant nykstančių žuvų populiacijas. Mokiniai apžiūrėjo uždaras apytakines sistemas bei jose auginamas žuvis. Pamatė baseinų vandens ruošimo, deguonies gaminimo įrangą, šėryklas. Stebėjo pro mikroskopą žuvų parazitus ir vandenyje gyvenančias bakterijas. Trečiokai ne tik įgijo žinių apie žuvis, bet suvokė akvakultūros produktų reikšmę visuomenei.
Mokytoja S. Liaudanskienė