Home » eTwinning » eTwinning projektas „Our English World“

Noriu paskaityti apie

eTwinning projektas „Our English World“

Šiandien birželio 8 d. 4a mokiniai susitiko nuotoliniu būdu su eTwinning projekto „Our English World“ draugais iš Portugalijos. Mokiniai kalbėjo vieni su kitais, pasidalino savo pomėgiais, palygino savo pomėgius su kitos šalies. Portugalijoje mokiniai labai mėgsta futbolą, ten net mergaitės mielai žaidžia jį, tuo tarpu mūsų mokiniai labai mėgsta žaisti krepšinį. Mūsų mokiniai klausė kitų mokinių apie artėjančias vasaros atostogas ir labai nustebo, kad draugai atostogauti pradės tik nuo liepos 15 dienos. Nuoširdžiai pakalbėję, atsisveikinome ir palinkėjome kitais metais susitikti panašiame projekte. Palinkėjome vieni kitiems gražių mokslo metų užbaigimo.
Mokytoja G. Raudonienė

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“