Pradžia » Pradinukai » Susitikimas su policijos pareigūnais

Susitikimas su policijos pareigūnais

Gegužės 26 d. mokykloje apsilankė policijos pareigūnės ir kinologas Tomas  su savo keturkojais pagalbininkais  Rafiu ir Atilu. Policijos pareigūnai priminė vaikams  kaip saugiai elgtis vasaros atostogų metu. Vaikai noriai dalyvavo diskusijoje ir atsakinėjo į klausimus kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių, kaip saugiai važinėti dviračiais. Svečiai  1a ir 2a klasių mokinius  supažindino su kinologų darbo ypatumais. Papasakojo, kaip auginami ir dresuojami tarnybiniai šunys, pademonstravo kokių triukų moka  Atilas ir Rafis. Įdomu tai, kad 1-eri šuns metai atitinka 7-erius žmogaus metus. Pareigūnės pademonstravo specialą aprangą , kuri naudojama dresuojant šunis,  atsakė į mokinių klausimus.

Labai smagus ir įdomus buvo susitikimas su Rafiu, Atilu ir jų šeimininku. Už šaunius pasirodymus padovanojome skanėstų .

Dėkojame policijos pareigūnams už bendradarbiavimą.

Mokytoja B. Lileikienė