Pradžia » Pradinukai » Telšių rajono pradinių klasių mokinių virtuali STEAM konferencija

Telšių rajono pradinių klasių mokinių virtuali STEAM konferencija

Gegužės 11d. vyko Telšių rajono pradinių klasių mokinių virtuali STEAM konferencija,  kurią organizavo Telšių rajono pradinio ugdymo metodinio būrelio taryba.

Dalyvavo 19 moksleivių iš penkių Telšių rajono ugdymo įstaigų. Jie pristatė 13 skirtingų STEAM veiklų. Mokiniai patobulino savo gamtamokslines kompetencijas, lavino viešo kalbėjimo įgūdžius, mokėsi vieni iš kitų. Visiems konferencijos dalyviams bus įteiktos padėkos.

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai konferencijoje pristatė šiuos vaizdo pranešimus:

1. „Kurie maisto produktai turi krakmolo?“ Gabija Žebrauskaitė ir Rokas Vaitiekaitis 3a klasė, mokytoja S. Liaudanskienė.
  2. „Kodėl sakoma, kad vaikai auga kaip grybai po lietaus?“ Neila Bagočiutė ir Brigita Udraitė 1b klasė, mokytoja D. Grevienė.
  3. „Žaismingai apie vandens savybę judėti“ Elena Šeputytė 2b klasė, mokytoja L. Einikytė.
  4. „Molio istorija“ Iveta Baužinskaitė ir Greta Viskontaitė 2a klasė, mokytoja I. Kavaliūneinė.

Renginys buvo įdomus ir naudingas tiek vaikams, tiek mokytojams.

Mokytoja L. Einikytė