Pradžia » eTwinning » eTwinning projektas „Enjoy English and Speak from the Heart”

eTwinning projektas „Enjoy English and Speak from the Heart”

8a mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte ir susitiko nuotoliniuose susitikimuose su užsienio partneriais. Kalbėjo apie paskutinį projekto bendrą darbą sukurtą žurnalą apie madas, lygino nacionalinius šalių rūbus su savo šalimis, o labiausiai patiko diskutuoti apie tai, kokia yra paauglių mada šiomis dienomis. Jie pastebėjo, kad praktiškai paauglių madas galima suskirstyti į dvi grupes: vieni, kurie mėgsta dėvėti laisvus, padidintus rūbus, o kita grupė – aptemptus. Apibendrinimui, žaidė Kahoot žaidimą, sukurtą pagal žurnalo temas, taip geriau įsidėmėjo partnerių pateiktas žinias. Galiausiai apibendrinome visą projektą ir išreiškėme savo nuomonę, kas labiausiai patiko, ką mokėmės, kas paliko didžiausia įspūdį. Daugumos nuomonė – tai bendradarbiavimas, bendravimas ir draugystė. Atsisveikindami pasiūlėme susiburti ir kitais metais, bei pratęsti užsimezgusią draugystę.
Dalinamės projekto partnerių sukurtu madų žurnalu:  https://joom.ag/svQI
Mokytoja G. Raudonienė