Pradžia » eTwinning » Tarptautinis eTwinning projektas „Smile, Earth!”

Tarptautinis eTwinning projektas „Smile, Earth!”

Baigėsi metus laiko trukęs tarptautinis programos eTwinning projektas „Smile, Earth!”, kuriame bendradarbiavo Lietuvos (3a klasė), Ispanijos ir Turkijos moksleiviai. Mokiniai ne tik rūšiavo atliekas ir gvildeno globalinio atšilimo problemas, bet ir iš atliekų gamino daiktus, prikeldami juos antram gyvenimui. Vaizdo konferencijos metu visi projekte dalyvaujantys mokiniai minėjo Tarptautinę Žemės dieną. Savo planetai linkėjo šypsenų, švaraus oro, žaliuojančių medžių, neužterštos aplinkos. Projekto metu įgytos žinios paskatino sumažinti vartojimo įpročius ir sunaudojamą energiją. Mokiniai tapo atsakingais vartotojais. Kviečiame pasižiūrėti projekte sukurtą filmuką, kuris skatina visus kurti ekologinę aplinką.
Mokytoja S. Liaudanskienė