Pradžia » Renginiai » Nuotolinės klasės valandėlės, skirtos psichikos sveikatos stiprinimui

Nuotolinės klasės valandėlės, skirtos psichikos sveikatos stiprinimui

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kovo, balandžio mėnesiais vykdė psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo nuotolines paskaitas ( klasės valandėles) 5a, 6a, 7a klasių mokiniams. Užsiėmimus vedė psichologė Agnė Burkauskaitė. Moksleiviai dalyvavo paskaitose apie emocijų atpažinimą ir išraiškas bei praktiniuose streso ir konfliktų valdymo užsiėmimuose.

Vaikai mokėsi atpažinti savo emocijas, suvaldyti stresą, analizavo konkrečias konfliktines, stresines situacijas, susipažino su psichikos sveikatos rizikos veiksniais.

Mokinių nuomone, „gaila, kad jau viskas baigėsi, buvo įdomu, daug sužinojome ir išmokome“.

Mokytojos E. Račkauskienė ir L. Simutienė