Home » Projektai » Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo

Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo

Šių metų tema – „Skaitymas – vienas iš kelių į sveikatą ir gerovę“. Jei jūsų namuose yra knygų, tai didelė tikimybė, kad yra ir… knygų skirtukų. Tai labai miela, dažniausiai knygos puslapiuose jaukiai pasislėpusi, smulkmena.

5-8 klasių mokiniai technologijų pamokų metu gamino knygų skirtukus, kurie ir buvo skirti šiai progai paminėti. Mokiniai, išlaisvinę savo vaizduotę ir pasitelkę kūrybines galias,  skirtukus pynė iš juostelių, vėlė iš vilnos, dekoravo servetėlėmis ar pasiūtomis gėlytėmis.

Pasidžiaukime mūsų kūrybingų mokinių darbais.

Mokytoja R. Žukauskienė