Pradžia » Pradinukai » Susitikimas su knygų vaikams autore Igne Zarembaite

Susitikimas su knygų vaikams autore Igne Zarembaite

Lietuvių literatūros bei dailės ir technologijų pamokos 3a klasės mokiniams vyko Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. Čia moksleiviai susipažino su rašytoja Igne Zarembaite. 2019 m. geriausios vaikiškos knygos autorė pasakojo, kaip rašo knygas ir lipdo iš molio lėles. Visos lėlės yra jos knygų herojai. Rašytoja išsamiai pristatė knygą „Stebuklingi senelio batai”. Pagrindinį knygos veikėją – Enriką ji net buvo atsivežusi į susitikimą. Visus sužavėjo ne tik tikroviškai atrodančios Enriko akys, bet ir tai, jog jis turi širdį.
     Mokiniai dalyvavo muilo burbulų pūtimo varžybose ir už tai dovanų gavo autorės knygą. Vėliau visi darbavosi smagiose lėlių gaminimo dirbtuvėlėse. Kiekvienas susitikimo dalyvis savo rankomis pasigamino lėlytę ir sugalvojo jai vardą. Praleistą laiką trečiokai įvertino puikiai!
Ačiū Telšių Karolinos Praniauskaitės bibliotekos direktorei už nuostabią edukaciją.

Mokytoja S. Liaudanskienė