Pradžia » Renginiai » Šventinė diena

Šventinė diena

Džiugus rytas išaušo spalio 5-ąją – Tarptautinė mokytojų diena. Mokiniams, esamiems  ir buvusiems, mokytojams ši diena primena savą mokyklą, pamokas, mokyklinius nuotykius ir rimtus išbandymus.

Ir šiemet, nors mokomės kitaip, mūsų progimnazijos mokytojai sulaukė mokinių dėmesio. Pražydo gėlės ir šypsenos, rikiavosi sveikinimai, padėkos… Mokinių aktyvas šventės proga simbolinėmis dovanėlėmis nudžiugino visus mokytojus. Simbolis rėmeliuose nuteikė juos pakiliai – augti, tobulėti, ieškoti ir perteikti tai, kas geriausia, jaunajai kartai – BŪTI MOKYTOJU. Ačiū aktyvui už kūrybiškumą. Technologijų būrelio „Forma“ nariai šventės proga originaliomis, nevystančiomis gėlėmis papuošė mokytojų kambarį. Mokytojų kolektyvas gavo daugybę sveikinimų internetu: nuo Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos, įvairių organizacijų, socialinių partnerių.

Mokytojų diena – smagus stabtelėjimas kasdienybėje. Linkime, kad kiekviena diena, praleista mokykloje, mokytojus ir mokinius jungtų prasmingai bendrai veiklai.

Jaunųjų žurnalistų būrelis