Pradžia » eTwinning » eTwinning nacionaliniai apdovanojimai 2020

eTwinning nacionaliniai apdovanojimai 2020

Rugsėjo 30 dieną Vilniuje vyko eTwinning projektų apdovanojimų šventė. Į šią šventę buvo pakviestos net 4 mūsų mokyklos mokytojos, kurių vykdyti eTwinning projektai gavo nacionalinius kokybės ženklelius. Pradinių klasių mokytojos D. Grevienės projektas „Be eco-friendly, eTwinner!“,  IT mokytojos L. Lienienės du projektai „Mėlyno meškiuko saugaus interneto kampanija“ ir „ME THE A.I #2.0“; pradinių klasių mokytojos S. Liaudanskienės trys projektai „Geometrijos šalyje”, „My Family and Me”, „Internetinė pradinuko laboratorija – 2″; anglų kalbos  mokytojos  G. Raudonienės net 8 projektai    „Let‘s meet in our school workshop“, „The Future Is In My Hands“, „Artful Thinking“, „A Bridge Among The Hearts“, „My Golden Values“, „DDD- Democratic Digital Dreamers!“, „MIDLeTw (Mokyklų iššūkiai demokratiškumo link)”, „Be eco-friendly, eTwinner!“ apdovanoti nacionaliniais kokybės ženkleliais.

Renginio metu geriausi vykdyti projektai buvo pristatomi stenduose. Mūsų mokytojos D. Grevienė ir G. Raudonienė parengė projekto „Be eco-friendly, eTwinner!“ stendinį pristatė Renginį atidarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris. Po to  renginio dalyviai išklausė S. Riškienės, Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro  mokytojos ekspertės pranešimo „Kaip „eTwinning“ padėjo įveikti nuotolinio mokymosi iššūkį?“  ir G. Kaklauskienės, Švietimo mainų paramos fondo direktorės  pavaduotojos pranešimą „Evoliucija, o ne revoliucija: programos Erasmus ateitis“

Po to pagal respublikos regionus buvo kviečiami į sceną ir apdovanojami mokytojai, kurių vykdyti projektai 2020 metais buvo apdovanoti nacionaliniu eTwininng kokybės ženkleliu. Mūsų mokykla  buvo apdovanota „eTwinning mokykla“ ženkleliu. Labai džiugu, kad ir šiemet mūsų mokykla parsivežė vieną iš devynių „eTwinning“ nacionalinio konkurso  „Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2020“ nugalėtojų diplomų. Juo apdovanotas  mūsų mokyklos mokytojos L. Lienienės vykdytas projektas „ME THE A.I #2.0“. Renginys baigėsi linksma koncertine programa.

Mokytoja L. Lienienė