Pradžia » Projektai » Baigėsi pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos sąjungoje“

Baigėsi pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos sąjungoje“

Baigėsi pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos sąjungoje“, kurioje dalyvavo 5b ir 8b klasių mokiniai (mokytojai D.Grevienė ir A.Kinčinas).

Rugsėjo 16 dieną jie lankėsi Vytauto Didžiojo universiteto ŽŪA Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultete. Akvakultūros centre dalyvavo edukacinėje pamokoje „Akvakultūros vystymosi Lietuvoje istorija, žuvininkystės ūkiai Lietuvoje“. Susipažino su pagrindinės Lietuvoje auginamų žuvų rūšimis, jų gyvenimo ciklo ir auginimo dirbtinėmis sąlygomis suderinimu.

Lankėsi akvakultūros centro laboratorijose. Apžiūrėjo uždaruose baseinuose auginamas žuvis. Dalyvavo viktorinoje.

Mokytoja D. Grevienė