Pradžia » eTwinning » Tarptautinis eTwinning projektas „Be eco-friendly, eTwinner!”

Tarptautinis eTwinning projektas „Be eco-friendly, eTwinner!”

Žmonijai ir gamtai gresia pavojus, todėl jau dabar labai svarbu imtis veiksmų ir keisti pasaulį. Šis projektas ir buvo sukurtas kaip paieškos ir ugdymo procesas, kurio svarbiausias tikslas veiksmai sprendžiant gamtos apsaugos problemas ir  jos apsauga. Šiame projekte atkreipėme dėmesį į tvaraus vystymosi dėsnius ir nagrinėjome 15-ąjį dėsnį „Gyvybė žemėje“. Svarbiausia atkreipti kuo jaunesnių vaikų dėmesį į gamtoje vykstančius pokyčius ir kaip juos žmonės gali spręsti, nes mes esame žemės gyventojai. Projekte dalyvavo apie 180 7-16 metų amžiaus mokinių, 24 mokytojos iš 10 skirtingų šalių. Projektas vyko aštuonis mėnesius. Kiekvieną mėnesį projekto dalyviai atliko įvairias veiklas nuo prisistatymo iki bendrų veiklų produktų sukūrimo. Mokiniai ir mokytojai gilino skaitmenines, bendravimo ir bendradarbiavimo bei kūrybiškumo ugdymo kompetencijas.
Mokytojos D. Grevienė ir G. Raudonienė