Pradžia » Pradinukai » Ką skaitysiu vasarą?

Ką skaitysiu vasarą?

2a klasėje vyko vaizdo pamoka, kurioje dalyvavo Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Jolanta Sutkutė ir mūsų mokyklos bibliotekininkė Sigita Vilčinskienė. Bibliotekininkė priminė antrokams, kaip ir kada atnešti bibliotekos knygas. Pristatė rekomenduojamų perskaityti knygų sąrašą būsimiems trečiokams. Karolinos Praniauskaitės bibliotekos direktorė papasakojo, kaip dirbs biblioteka vasarą, kada vaikai jau gali joje apsilankyti, kokios bus bibliotekoje saugumo priemonės. Mokiniai pristatė perskaitytas knygas. Antrokai ruošiasi dalyvauti akcijoje „Skaitymo iššūkis 2020″ ir praleisti vasarą su knyga. Prie šio iššūkio kviečiame prisijungti visus mokyklos mokinius ir mokytojus.
Mokytoja S. Liaudanskienė