Pradžia » Laisvalaikis » Artėjant Motinos dienai

Artėjant Motinos dienai

Kartą vakare, mamai gaminat vakarienę, į virtuvę įžengė vienuolikmetis sūnus, rankoje laikydamas popieriaus skiautelę. Keistai oficialiai vaikas įteikė ją mamai. Nusišluosčiusi į skreitą rankas, motina perskaitė, kas parašyta:

„Piktžolių nuravėjimas takelyje: 3 eurai.

Savo kambarėlio sutvarkymas: 5 eurai.

Pieno nupirkimas: 50 centų.

Sesutės prižiūrėjimas (trys popietės): 9 eurai.

Du kartus mokykloje gautas pažymys „puiku“: 5 eurai.

Šiukšlių išnešimas vakarais: 4 eurai.

Iš viso: 26,50 eur“

Motina švelniai pažvelgė į sūnų. Mintyse pralėkė daugybė prisiminimų. Paėmė rašiklį ir popierėlio paraštėje užrašė:

„Už tai, kad 9 mėnesius tave nešiojau įsčiose: 0 eurų.

Už visas naktis, praleistas prie tavęs, kai sirgai: 0 eurų.

Už tai, kad supau tave, kai buvai liūdnas: 0 eurų

Už tai, kad šluosčiau tavo ašaras: 0 eurų.

Už visa tai, ko kasdien tave mokiau: 0 eurų.

Už visus pusryčius, pietus, pavakarius, vakarienes ir sumuštinius, kuriuos tau ruošiau: 0 eurų.

Už kiekvieną dieną tau paaukotą gyvenimą: 0 eurų.

Iš viso: 0 eurų.“

Baigusi rašyti, motina šypsodamasi įteikė lapelį sūnui. Kai vaikas baigė skaityti, ką užrašiusi mama, akių kampučiuose sužvilgo ašaros. Paėmė lapelį ir po savo sąskaita užrašė: „Sumokėta“. Paskui puolė motinai ant kaklo ir apibėrė ją bučiniais.

(pagal Bruno Ferrero)

Gražiausios pavasario šventės – MOTINOS DIENOS – proga visoms mūsų mokyklos bendruomenės Mamoms, Mamytėms, Mamaitėms, Močiutėms norisi palinkėti tikros vaikų meilės, nuoširdaus jų dėmesio ir nesibaigiančio dėkingumo. Tegul nuostabiausi gegužio žiedai ir švelniausi dukrų bei sūnų išsakyti žodžiai Jus sušildo, paguodžia ir nuramina.

Jaunųjų žurnalistų būrelis