Pradžia » eTwinning » Code Week savaitės renginiai

Code Week savaitės renginiai

Jau ne pirmus metus vykstanti Europos Sąjungos programavimo savaitė yra visuomeninė iniciatyva, kurios tikslas yra visus sudominti programavimu ir skaitmeniniu raštingumu.

Spalio 7–14 dienomis mūsų mokykloje per informacinių technologijų pamokas vyko Code week savaitės renginiai. Penktokai išspendę 9 užduotis mėgino suprogramuoti savo krepšinio žaidimą. Šeštokai  kodavo ir kūrė žaidimą žvaigždžių karų tema.  Septintokai nagrinėjo Disnėjaus Infinity laboratorijos užduotis ir, išsirinkę mėgstamiausius herojus, kūrė žaidimą. Aštuntokai savo veiklą „ME the AI –code and programing”  skyrė dalyvavimui eTwinning projekte „ME THE A.I #2.0“. Mokiniai džiaugėsi galimybe sukurti originalų, savitą kompiuterinį žaidimą.

Mokytoja L. Lienienė